-->

ПОРАЗ ВЕЛЕЖА НА КРАЈУ СЕЗОНЕ

10 jun 2018

Овогодишњу сезону у Другој лиги РС – исток Вележ је завршио поразом од Будућности. У посљедњем колу екипа из Пилице на Градском стадиону у Невесињу славила са 1:0. Прво полувријеме протекло је у отвореној и динамичној утакмици са доста шанси, посебно у уводним минутима. У наставку Радовић је имао одличну прилику, али се није уписао у стријелце. У 66. минуту гости су извели слободан ударац са ивице шеснаестерца, Зуровац је одбио лопту до које је први дошао Марковић и спровео је у мрежу. Након примљеног гола ослабљени Вележ није успио да консолидује редове. Будућност је без проблема држала игру на средини терена. Тек у самом финишу Невесињци су из корнера створили гол прилику.

Вележ је сезону завршио на седмом мјесту што је и био план прије прољећног дијела првенства. Подсјећамо, невесињски састав је првио дио сезоне, највише због лошег старта завршио на 10.мјесту. Најбољи стријелац Вележа је Миљан Петковић са 12 голова.

Velez Buducnost 2

ВЕЛЕЖ – БУДУЋНОСТ 0:1 (0:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 150. Судија: Далибор Ступић (Требиње).Стријелац: 0:1 Марковић у 66. минуту.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Топаловић (Пашајлић), Вучетић, Петковић,Б. Шаренац (Радојичић), Д. Шаренац, Иванишевић, Мркајић ( Иванишевић), Радовић, Грујичић, Бакоч.

БУДУЋНОСТ: Радић, Лупић, Марјановић, Марковић, Лукић, Пајић, Васиљевић, Лазаревић, Милошевић, Крезовић, Стевановић (Марковић).