-->

ПОРАЗ РУКОМЕТАША ХЕРЦЕГОВИНЕ ОД КОЗАРЕ

19 novembar 2017

У 9.колу Прве рукометне лиге РС Херцеговина је вечерас на Берковићима  поражена од Козаре резултатом 27:21. Гости из Козарске Дубице су оправдали високу позицију на табели и без већих проблема забиљежили убједљиву побједу. Невесињским рукометашима очито није пријало принудно домаћинство ван Невесиња што је било видљиво у уводним минутама  сусрета. Први погодак постигли су тек у 11. минуту када је Козара већ имала лијепу залиху од шест голова. Гости су до краја  одржавали предност од пет до осам голова.

Прилику за поправни Херцеговина ће имати у наредни четвртак, када би требало да одигра заосталу утакмицу са Теслићем.

ХЕРЦЕГОВИНА – КОЗАРА         21:27 (9:14)

Спортска дворана у Берковићима. Судије: Дејан Берјан, Горан Илић. Искључења: Херцеговина (10 мин.), Козара (10 мин.).Седмерци: Херцеговина 1 (4), Козара 2 (4).

ХЕРЦЕГОВИНА:Буха (4), Шаренац (4), С. Вујадиновић (1), Чабрило (1), Драговић (5), М. Вујадиновић, Ковачевић (6), Шиповац, Уљаревић, Авдаловић, Манигода, Савић, Ивановић, Братић, Крижановић.

КОЗАРА:Премасунац, Слијепац, М. Станић (6), Ханданагић (1), Бижић, Буразор (1), Веселиновић, Драгићевић (3), Церић, Миљуш (6), Г. Станић (7), Бјелић, Табаковић (1), Дугавић (1), Кос (1).