-->

ТРИЈУМФ ХЕРЦЕГОВИНЕ НА КРИЛИМА ДРАГОВИЋА

15 oktobar 2017

Рукометаши Херцеговине имали су успјешну премијеру пред својим навијачима у новој сезони. У 4. колу Прве лиге РС савладали су бањалучку Младост са 28:25, након великог преокрета у финишу сусрета.

RK Hercegovina 2

У већем дијелу првог полувремена ривали су се смјењивали у вођству, а на одмор се отишло са минималном предношћу гостију.

Младост је боље отворила и других 30 минута и чинило се да ће преломити утакмицу у своју корист. Ипак, Невесињци су консолидовали редове и највише захваљујући разиграном Драговићу од 40. до 54. минута праве серију од 8:1 за потпун преокрет. У самом финишу имали су живаца да задрже предност од три гола. Осим Драговића који је сусрет завршио са девет голова, одличан је био и ветеран Буха са осам погодака, али су и остали играчи дали велики допринос.

Тријумф у вечерашњој утакмици  охрабрио је невесињски састав за наредне обавезе у првенству. И поред тешког распореда, Херцеговина има двије побједе и један пораз што су и биле жеље играча и управе невесињског прволигаша.