-->

ПРЕМИЈЕР ФУТСАЛ ЛИГА: НЕВЕСИЊЦИ РАЗБИЛИ ПЛАВЕ СА ГРБАВИЦЕ

14 oktobar 2017

У 3. колу Премијер футсал лиге БиХ КМФ „Невесиње“ убједљиво је вечерас поразио сарајевски Жељезничар резултатом 10:5. Пуна дворана „Невесињка“ уживала је у динамичној утакмици са пуно голова и лијепих потеза.

Vel Zeljo 2

Уводних десетак минута протекло је у пакленом темпу. Гости су водили са 1:0 и 2:1, али је након тога ступила на сцену мотивисана невесињска екипа. Голови су се низали као на траци. Невесињци су постигли четири гола и још стигли да промаше два казнена ударца. На одмор се отишло при резултату 5:2. Уводни минути наставка сусрета припали су Жељезничару који је брзо смањио на 5:3 и још створио неколико лијепих прилика. Ипак, као и у претходним утакмицама, одлични Ромовић није дозволио гостима да се врате у игру. Зауставио је све шутеве и  дугим лоптама разигравао нападаче. Разиграо се и Гутић и са три гола потпуно дотукао Плаве са Грбавице. У 35. минуту на семафору је стајало 10:3 и било је јасно да ће Невесињци укњижити бодове. До краја сусрета гости су само ублажили пораз.

У наредном колу КМФ „Невесиње“ гостује другој сарајевској екипи – Центар.

Vel Zeljo 3

НЕВЕСИЊЕ – ЖЕЉЕЗНИЧАР        10:5 (5:2)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 500. Судије: Хусковић, Мацић (Мостар). Стријелци: Гутић (3), Братић (2), Продановић, Вучетић, Трутина, Ромовић (Невесиње), Гушо (3), Џафо, Гекић (Жељезничар).

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Миличевић, Вучетић, Трутина, Глоговац, Јамина, Гутић, Пантић, М. Продановић, Г. Продановић, Булајић, Драшковић, Братић.

ЖЕЉЕЗНИЧАР: Шахман, Салчин, Хоџић, Џафо, Гекић, Алихоџић, Видовић, Крка, Демировић, Капетановић, Зеба, Гушо, Карић.