-->

ВЕЛЕЖ СЕ ИСПРОМАШИВАО У БРОДЦУ

08 oktobar 2017

У 9. колу Друге лиге РС – исток фудбалери Вележа поражени су данас у Бродцу од Јединства резултатом 1:0. Гол одлуке домаћи су постигли из пенала већ у 6. минуту. Невесињци имају за чиме да жале на овој утакмици, пошто су створили много шанси и били бољи ривал. Братић у три наврата, Продановић, Бакоч и Радовић имали су одличне прилике за погодак, али се мрежа Гаврића није затресла. Слободњак Шиљеговића зауставила је статива.

У наредном колу Вележ ће на Градском стадиону дочекати Гласинац. Прије тога, у сриједу, 11.октобра Невесињци играју 1/8 финала Купа РС против Текстилца из Дервенте, тренутно трећепласиране екипе Прве лиге РС.

ЈЕДИНСТВО – ВЕЛЕЖ     1:0 (1:0)

Стадион Јединство. Гледалаца: 50. Судија: Чедомир Милошевић (Зворник). Стријелац: Спасојевић у 6. минуту. Жути картони: Секулић, Крстић, Спасојевић, Митровић (Јединство), Шиљеговић, Шаренац, Грујичић, Реповић (Вележ).

ЈЕДИНСТВО (Б): Гаврић, Симић, Демоњић, Секулић, Крстић (Максић), Спасојевић, Д. Јовановић (Н. Митровић), Ристић (Милуновић), Д. Митровић, Перић, С. Јовановић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Ковачевић, Петковић, Шиљеговић, Продановић, Братић, Радовић, Шаренац (Ђогић), Бакоч, Грујичић (Рашовић), Реповић.